Bina, inşaat, atölye vs gibi kirli su olan yerlerde suyun başka bir alana atılmasını sağlayan pompalardır.
Kullanım kolaylığı, aşırı yük koruması, dayanıklı gövde yapısı ile birçok alanda yardımcınızdır.
Otomatik start stop özelliği sayesinde fişe taktıktan sonra kendi çalışma düzenini kendisi ayarlamaktadır.

Uygulama Alanları

  • İnşaatlarda
  • Asansör kuyularında
  • Drenaj uygulamalarında
  • Su baskınlarında
  • Asansör kuyularında
  • Drenaj uygulamalarında
  • Su baskınlarında
  • Atölyelerde
  • Küçük tarım uygulamaları

Dalgıç Pompa Ve Kullanım Özellikleri

Yeraltı su kaynaklarının kontrolünü sağlayan dalgıç pompalar, az kirli ya da temiz suların basınçlandırılması amacı ile kullanılır. İnşaat, atölye, bina, asansör kuyusu, drenaj uygulamaları ve küçük tarım uygulamalarında güvenilir olarak kullanılan dalgıç pompa ürünleri, dayanıklı yapısı ile kullanım kolaylığı sunar.

Dalgıç Pompa Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Temel olarak, kirli su bulunan yerlerdeki suyun diğer bir alana atılmasını sağlayan bu pompalar, depo ya da tank gibi yerlerden de akışkan çıkartmak amacı ile kullanılabilir. Birçok farklı özellik sunan dalgıç pompalar, kullanım kolaylığı ve sağladığı avantajı ile daima ön plandadır.

Mersin dalgıç pompa ihtiyaçlarınızı kaliteli bir şekilde karşılayan firmamız, başarılı sonuçlar elde etmeniz için elinden geleni yapıyor. Ürünü hangi alanda kullanmak istiyorsanız gerekli kontrolleri yapan ekibimiz, daha etkili sonuçlar elde etmenize yardımcı olur.

Dalgıç pompalarda derinlik sınırı yoktur. Bu özelliği ile dalgıç pompa ürünlerimize olan ilgi daima yüksektir. Ayrıca diğer pompa modellerinde düzenli bakım yapılması zorunlu iken, dalgıç pompalarda bu ihtiyaç son derece azdır.

Ürünlerimizin montajı da çok kolaydır. Dilerseniz bu konuda uzman olan ekibimiz kısa sürede montaj işlemini gerçekleştirir. Bununla beraber, dalgıç pompalar eğri kuyularda daha toleranslı olmaktadır.

Özenle hazırlanan dalgıç pompalarımızın otomatik başlama ve bitirme özelliği vardır. Bu sayede fişe taktığınız anda kendi çalışma düzenini kendisi oluşturmaktadır. Bağlantı yerleri su geçirmeyecek şekilde üretilen ürünlerimizden memnun kalacaksınız.

Deneyimli ekibimiz ile tasarladığımız dalgıç pompalarımız akışkan içerisinde çalıştığı için titreşim ya da gürültü gibi sorunlara neden olmazlar. Bu sayede konforlu, güvenilir ve pratik bir kullanım fırsatı sunar.

Dalgıç Pompa Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mersin Hidrofor olarak yalnızca ürün temini hizmeti vermiyoruz. Dalgıç pompaların gövde yapılarının kalitesi, kullanılacak ortamın olumsuz etkilerinden zarar görmeyecek şekilde tasarlanır. Yüksek performans sağlayan ve az enerji tüketen ürün üretimi konusunda son derece hassasız. Dalgıç pompalar, kullanılacak alana monte edilmeden önce kullanım amacına uygun olup olmadığı özenli bir şekilde test edilir. Ürünün nasıl kullanılacağı ayrıntılı bir şekilde anlatılır. Farklı güç seçenekleri ile üretilen ürünlerimizi istediğiniz alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.