Pis su foseptik pompaları su birikintilerini ve kanalizasyon sularını tahliye etmede kullanılır. Pompanın sorun çıkarmadan uzun süre kullanılması için kullanma talimatına uyulması gerekir. Firmamız pis su foseptik pompalarını gereken bilgilendirmeyi yaparak satışa sunar. Pis su foseptik pompaları çevre sağlığı için gerekli ürünlerdir. Kanalizasyon ve şebeke kuyularında atıkların çevreye dağılmadan tahliye edilmesi için gereklidir. Pis su foseptik pompaları birçok kurum tarafından kullanılır. Kamu veya özel kurumlar fark etmeden temin edebilir ve konforlu kullanımı ile çalışma kolaylığı sağlayabilirsiniz. Kaliteli malzemeden üretilmesi ve garanti süresinin olması müşteriye kolaylık sağlar. Otomatik olarak çalıştığı için herhangi bir arıza durumunda direk durarak kaza ihtimalini önler.

Avantajları Nelerdir?

Kullanım amacı pis suların uzaklaştırılması ve çevreye zarar vermeden tahliye edilmesi içindir. Pis su foseptik pompası büyük ve katı atıkları boruları tıkamayacak şekilde küçük parçalara ayırır. Kullanımına uygun olarak üretildiği için boruların tıkanma ihtimali azdır. Buda firmaya ekonomik ve zaman açısından avantaj sağlar. Firmamız pis su foseptik pompası temini yaptıktan sonra montajı içinde müşteriye destek sağlar. Pompanın kurulması ve çalışırken dikkat edilmesi gereken hususlar anlatılır. Taşınırken özellikle elektrik panosuna dikkat edilmeli ve panonun üzerine ağırlık konulmamalıdır. Taşıma kurallarına dikkat edildikten ve kullanma talimatına uyduktan sonra rahat bir çalışma ortamı sunması açısından sizlere kolaylık sağlar.

Kullanım Alanları

Adından da anlaşıldığı gibi pis suların tahliyesinde sıklıkla kullanılır. Özellikle kanalizasyon işlerinde drenaj işlemi için kullanılır. Arıtma tesislerinde kullanım alanı vardır. Ayrıca gıda sanayi ve tarım işlerinde de kullanılmaktadır. Sanayi ve ev atıklarının uzaklaştırılmasında kullanılır.

Pis Su Foseptik Pompaları Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Pis sular kanalizasyon şebekesi yoksa yer altında bulunan pis su depolarında depolanır. Bu depolar zaman içinde dolar ve ara ara boşaltılması gerekir. Pis su depoları boşaltılırken foseptik pompaları kullanılır. Pis su foseptik pompalarına gerektiği zaman parçalayıcı bıçak takılabilir. Bu sayede en katı atıklar dahi parçalanarak tahliye edilir. Firmamız 220 volt ve 380 volt olarak iki ayrı seçenekte pis su foseptik pompası temini yapar. Su seviyesi ara ara kontrol edilmelidir. Pompa otomatik olduğu için su seviyesi düştüğü zaman kendiliğinden kapanır. Bu sayede motor kısmı zarar görmez ve kullanım süresi uzar. Firmamız pis su foseptik pompası kullanımı ve uyulması gereken talimatları yetkili personel ile müşterilere anlatır.

Fiyatları Nedir?

Pis su foseptik pompaları motor güçlerine göre fiyatlandırılır. Kullanım amacına göre firmamızdan yardım alarak pis su foseptik pompası temin edebilirsiniz. Üretilen ve firmamızın satışını yaptığı pis su foseptik pompaları bakımını yine firmamıza yaptırabilirsiniz. Firmamız pompanın kullanımı esnasında oluşan sorunlar içinde müşterilerine teknik yardım sunar. En doğru fiyat bilgisi için firmamız ile irtibata geçmeniz ve müşteri temsilcimize bağlanmanız gerekir.