Basınç ile su temininin sağlandığı yerlerde temiz su pompaları kullanılır. Sıcak ve soğuk su kullanımın olduğu yerlerde rahatlıkla kullanılabilir. Temiz sıcak su pompaları 123 dereceye kadar kullanım sağlar. Özellikle hamam ve saunalarda basma su basma gücü yüksek olduğu için konforlu kullanım sağlar. Sessiz çalıştığı için rahatsız etmez ve çevrede gürültü kirliliğine neden olmaz. Motor bağlantı yerleri izole edildiği için güvenlidir. Daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekir. Sıcak su için kullanılan temiz su pompalarında sıcak suya göre üretildiği için herhangi bir aşınma söz konusu değildir. Ayrı ayrı sıcak ve soğuk olarak almanıza gerek yoktur. Temiz su pompaları sıcak ve soğuk su için kullanım sağlar.

Kullanım Alanları

Temiz su pompaları sıcak ve soğuk su ihtiyacının olduğu her yerde kullanılır. Evlerde ve iş yerlerinde, hamamlarda, güneş enerjisi ısıtma sistemlerinde, tarım uygulamalarında, imalat sanayisinde, bahçe sulamada kullanılır. Otomatik olarak çalıştığı için musluk açıldığı zaman devreye girer, kapandığı zaman çalışması durur. Temiz su pompasının çalışması için mutlaka temiz su olması gerekir. Firmamız temiz su pompası temini yapar ve montajını uygular. Kuyularda kullanılacaksa su içinde kum, taş, çakıl gibi içeriklerin olmaması gerekir.

Temiz Su Pompası Nasıl Seçilir?

Temiz su pompası kullanılacağı alana göre seçilmesi gerekir. Suyun akış hızına en uygun pompa seçilmelidir. Temiz su pompasının suyu ileteceği alan önemlidir. Uzaklık mesafesi ve suyun iletileceği yüksekliğe göre seçilmelidir. Özellikle bahçe sulamada kuyulardan su temini sağlanırken ona göre motor kapasitesi seçilmelidir. Firmamızı arayarak temiz su pompası temini sağlayabilirsiniz. Firmamız hangi alanda temiz su pompası kullanacaksanız ona göre seçim yapmanızı sağlar.

Temiz Su Pompası Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Temiz su pompası kullanırken suyun içinde pompayı tıkayan içerikler olmamalıdır. Özellikle su kuyularında en dibe kadar indirilmemesi gerekir. Kuyunun dibinden en az 2 cm yukarıda olmasına dikkat etmeniz gerekir. Motor kapasitesi kullanılacağı iş koluna göre seçilmelidir. Aksi halde motorda aşırı ısınma ve yanma sorunları oluşabilir. Temiz su pompası seçerken firmamızdan yardım alabilirsiniz. Firma yetkilimiz iş kolunuza en uygun temiz su pompası seçmenize yardımcı olacaktır.

Fiyatları

Temiz su pompası fiyatları motor kapasitesine göre belirlenir. Temiz su pompası bir nevi hidrofor gibi görev yapar. Temiz su pompası seçilirken iş kolu çok önemlidir. Firmamız yetkili personeli ile önce danışmanlık hizmeti vererek hizmet sunar. Firmamızı arayarak iş kolunuzu belirtebilir ve temiz su pompası temini sağlayabilirsiniz. Firmamız dış etkenlere dayanıklı, kaliteli malzemeden üretilmiş ürünlerin satışını yapar. Montaj için firmamızdan destek alabilirsiniz. Motor kısmı paslanmaz çelikten üretildiği için uzun yıllar aşınmadan kullanım sağlayabilirsiniz. Temiz su pompaları gerek ev hayatı gerekse iş yerlerinde konforlu kullanım sağlar.