prizmatik modüler su pompası
Prizmatik modüler depolar, saç parçalarından yapılmakta ve presle istenilen şekil verilebilmektedir. Kullanım yerine göre özel olarak tasarlanabilmekte ve kullanılacağı alanın fiziksel yapısına uygun duruma getirilebilmektedir. Presle yapılan şekilleri sayesinde su basıncı ile şekil bozulması önlenmektedir. Prizmatik modüler su depoları, vidalar ile sabitlenebilmektedir. Su doldurma işlemleri için prizmatik modüler su pompaları kullanılmaktadır. Bu pompalar hem su doldurmak hem de depodaki suyu istenilen alana basmak için kullanılmaktadır. Prizmatik modüler depolar, eski depolarda oluşan yosun gibi bakteri üretimini önlemek için üretilmiştir. Prizmatik modüler depolarda mikrop ve bakteri üretimi olmamaktadır.

Prizmatik Modüler Depoların Kullanım Alanları

Firmamız üretimini ve montajını yaptığı prizmatik modüler depo ve prizmatik modüler su pompaları ürünlerini tüm kullanım alanları için özel üretmektedir. Kullanım alanları olarak, konutlar, eğitim kurumları, otel, hastane, alışveriş merkezleri, kamu ve özel kuruluşlar, park ve bahçeler, endüstriyel alanlar, hayvan besi tesisleri olarak sıralanabilmektedir. Prizmatik modüler depoların tasarımlarını kullanılacak olan yerin büyüklüğüne göre özel olarak tasarlıyoruz. Mersin Hidrofor firması olarak hizmet bölgelerimizde müşterilerimizin kaliteli ürün kullanmasını ve bizlerden temin ettikleri sistemleri uzun süre kullanmalarını sağlıyoruz.

Modüler Prizmatik Depolar

Prizmatik modüler su depoları, sac malzemesinden yapılmış ve özel tasarımları presle oluşturulmuş, istenilen yere cıvatalarla montajı yapılabilen depolardır. Uluslararası standartlara uygun olarak sızdırmazlık sağlayacak şekilde üretiyoruz. Su depolarımızı 1 m³ ile 400 m³ kapasiteli olarak imal ediyoruz. Müşterilerimiz kendilerine özel istedikleri kapasitede talep oluşturabilmektedir. Paslanmaz sac, galvaniz çelik ya da emaye kaplı çeliş saclar kullanarak depolar içerisinde bakteri oluşmasını önlüyoruz. Depo büyüklüğüne uygun pompa kullanarak istenilen verimin yüksek değerde sağlanmasını hedefliyoruz.

Prizmatik Modüler Depoların Faydaları

Su ihtiyacı için kullanılan su depolarının içerisinde zamanla yosun oluşmakta ve çeşitli bakteriler üremekteydi. Ancak prizmatik modüler depolar sayesinde bu sorun ortadan kalkmıştır. Üretimini yaptığımız depoların kullanım yerine montajı kolay olduğu için istenilen zamanda hemen yerleştirilmesi yapılmaktadır. Esnek modülleri sayesinde kullanılacağı yerde alan israfı oluşturmadan, alanın yapısına göre depo şekilleri oluşturuyoruz. Vidalarla montajı yapılabildiği için kullanılacağı alana yerleştirilmesi, kapı ve asansör gibi yerlerden geçirilmesi oldukça kolaydır.

Tasarımlarımız

Müşterilerimizden gelen taleplere ve kullanım yerine göre prizmatik modül su depoları tasarımları geliştiriyoruz. Depo büyüklüğü ve su basıncı hesaplamalarını bilgisayar ortamında yaparak, kullanılacak et kalınlığı ve iç gerdirme malzemesi hesaplamalarını yapıyoruz. İç gerdirme malzemeleri ile depo yapımında kullanılan malzemelerin aynı cins olmasına dikkat ediyoruz. Gerekli hesaplamalar yapılarak imal edilen depo modülü ve bağlantı parçaları özel ambalajlarında kurulum adresine taşınmaktadır. Depo kurulumundan sonra, su doldurmayı sağlayacak olan pompa kurulumu ve çalıştırılması teknik ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. İhtiyaç durumuna göre bakım hizmetleri ya de depo değişikliği firmamız tarafından sağlanmaktadır.